O firmie

Kim jesteśmy?

Firma "MA-RIA" rozpoczęła swą działalności w 2000 roku w Łodzi. Jesteśmy firmą specjalizującą się głównie  w produkcji legginsów i spodni sportowych dla dzieci, młodzieży oraz kobiet. Wszystkie produkty wytwarzane są w różnorodnej kolorystyce i najnowocześniejszych wzorach.     W swoich produktach staramy się uwzględnić potrzeby wszystkich kobiet.

Marka swoje powodzenie zawdzięcza wytężonej pracy oraz dążeniu do poszukiwania rozwiązań poprawiających komfort użytkowania produktów przez kobiety przy zagwarantowaniu perfekcyjnego wyglądu. Potrafimy elastycznie reagować na pragnienia kobiet, dostosowując swoje produkty do ich rosnących i zróżnicowanych potrzeb.

Najważniejszym celem i polityką firmy jest produkcja wyrobów o zadowalającej jakości i konkurencyjnej cenie. Dzięki wytężonej pracy osiągnęliśmy wysoką pozycję na rynku i obecnie możemy sprostać najwyższym wymaganiom jakościowym. Od lat wciąż poszerzamy gamę naszych produktów w oparciu o nasze doświadczenia i sugestie naszych Klientów. Staramy się wychodzić naprzeciw zapotrzebowaniom rynku. Nasze wyroby produkowane są z najwyższej jakości materiałów – dzianin dostarczanych przez renomowanych polskich producentów. Dodatkowym naszym atutem jest elastyczność w dostosowywaniu do potrzeb Klienta. Szczególnie cenimy sobie jednak zadowolenie Klienta.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl